Back to Top

Mecz pomiędzy Udinese kontra Torino, wynik 0-2

Udinese vs Torino, wynik spotkania 0-2

W meczu 29. kolejki włoskiej Serie A Udinese podejmowało na własnym boisku ekipę Torino. Spotkanie rozegrane zostało 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Bluenergy Stadium. Drużyna gości okazała się skuteczniejsza, zwyciężając 2:0, prowadząc już 1:0 na przerwę.

Napoli vs Torino zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2024-03-08 19:45 odbyło się spotkanie Napoli vs Torino zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Diego Armando Maradona był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy drużynami Napoli i Torino w ramach 28. kolejki Serie A. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę był bezbramkowy. Spotkanie było pełne emocji i trzymało kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

AS Roma - Torino, wynik 3-2

AS Roma - Torino, wynik spotkania 3-2

AS Roma pokonała Torino 3-2 w emocjonującym meczu Serie A rozegranym na Stadio Olimpico. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak po przerwie obie drużyny zapewniły kibicom wiele emocji. Spotkanie odbyło się 26 lutego 2024 roku o godzinie 17:30, a widowisko zdecydowanie nie zawiodło fanów piłki nożnej.

Mecz Torino kontra Fiorentina 0-0

Mecz między Torino i Fiorentina zakończony wynikiem 0-0 dnia 2024-03-02 19:45 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino

W ostatnim meczu Serie A drużyny Torino i Fiorentina zanotowały remis 0-0. Spotkanie rozegrane zostało 2 marca 2024 roku o godzinie 19:45 na Stadio Olimpico Grande Torino. Pomimo starań obu ekip żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co zaowocowało podziałem punktów. Mecz odbył się 2 dni temu.

Torino - Lazio 0-2

Mecz między Torino oraz Lazio na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino dnia 2024-02-22 19:45: 0-2

W ostatnim meczu kolejki 21 włoskiej Serie A drużyna Torino podejmowała na własnym boisku ekipę Lazio. Spotkanie, które odbyło się trzy dni temu, zakończyło się zwycięstwem gości 0-2. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki, jednak po przerwie to zawodnicy Lazio okazali się skuteczniejsi, zdobywając dwa gole i zapewniając sobie cenne trzy punkty na Stadio Olimpico Grande Torino.

Torino vs Lecce, wynik końcowy 2-0

Torino - Lecce, wynik spotkania: 2-0

W ostatniej kolejce włoskiej Serie A drużyna Torino podejmowała u siebie zespół Lecce. Mecz, który odbył się 16 lutego o godzinie 18:00 na Stadio Olimpico Grande Torino, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pomimo bezbramkowej pierwszej połowy, Torino zdołało pokonać rywali i zdobyć cenne trzy punkty. To było starcie, które dostarczyło wiele emocji fanom obu drużyn.

Sassuolo kontra Torino zakończony wynikiem 1-1

Mecz Sassuolo - Torino zakończony wynikiem 1-1

W meczu Serie A pomiędzy Sassuolo a Torino, który odbył się 10 lutego 2024 roku o godzinie 19:45 na MAPEI Stadium - Città del Tricolore, obie drużyny podzieliły się punktami po remisie 1-1. Mecz ten miał miejsce 2 dni temu, a emocje na boisku trwały do ostatniego gwizdka sędziego.

Torino - Salernitana 0-0

Dnia 2024-02-04 11:30 na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino odbyło się spotkanie Torino vs Salernitana zakończone wynikiem 0-0

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz pomiędzy drużynami Torino i Salernitana w ramach 23. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:30.

Mecz Cagliari vs Torino, wynik 1-2

Mecz Cagliari kontra Torino zakończony wynikiem 1-2

W meczu 22. kolejki włoskiej Serie A drużyna Cagliari podejmowała na własnym stadionie zespół Torino. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1, pomimo prowadzenia 2:0 po pierwszej połowie.

Genoa kontra Torino 0-0

Spotkanie Genoa vs Torino, wynik końcowy 0-0

W dniu 13 stycznia 2024 roku na Stadio Comunale Luigi Ferraris drużyny Genoa i Torino zmierzyły się w ramach 20. kolejki włoskiej Serie A. Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali.

Torino vs Napoli 3-0

Spotkanie Torino - Napoli, wynik 3-0

Drużyny Torino i Napoli spotkały się w kolejnym meczu Serie A, który odbył się na Stadio Olimpico Grande Torino. Torino zdominowało to starcie, zakończone wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę to 1-0, a gole padły w drugiej połowie, zapewniając drużynie Torino zasłużone zwycięstwo.

Fiorentina kontra Torino wynik 1-0

Fiorentina - Torino, wynik meczu 1-0

W meczu Serie A pomiędzy Fiorentiną a Torino padł wynik 1-0. Spotkanie odbyło się na Stadio Artemio Franchi, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. To był mecz pełen emocji i walki o każdą piłkę.

Mecz Torino kontra Empoli, wynik 1-0

Torino vs Empoli, wynik spotkania: 1-0

Wczoraj wieczorem na Stadio Olimpico Grande Torino odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Torino i Empoli. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobył XYZ w pierwszej połowie. To zacięte starcie okazało się niezwykle emocjonujące, przynosząc liczne okazje bramkowe dla obu drużyn. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom gry, co uczyniło ten mecz niezwykle interesującym. Szczegóły spotkania oraz reakcje zespołów dostępne poniżej.

Mecz Frosinone vs Torino wynik meczu 0-0

Dnia 2023-12-10 11:30 miał miejsce mecz Frosinone - Torino zakończony wynikiem 0-0

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadio Benito Stirpe drużyna Frosinone podejmowała Torino w ramach 15. kolejki włoskiej Serie A. Mecz zakończył się remisem 0-0, a bramki nie padły ani przed przerwą, ani po niej.

Obejrzyj TorinoTV!

Mecz miesiąca

Mecz Torino - Cagliari 0-0

Pierwsza połowa meczu między Torino a Cagliari zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.