Mecz Torino vs Atalanta zakończony wynikiem 3-0 dnia 2023-12-04 19:45 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Torino i Atalanta zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na Stadio Olimpico Grande Torino w ramach 14. kolejki Serie A. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Torino, a następnie drużyna ta potrafiła jeszcze dwukrotnie trafić do bramki rywali, zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Mecz Serie A: Torino vs Atalanta 3-0

W niedzielnym wieczorze na Stadio Olimpico Grande Torino odbyło się spotkanie pomiędzy miejscowym Torino a gościem z Bergamo, Atalantą. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.

Spotkanie poprowadził włoski sędzia Marco Piccinini, który miał niełatwe zadanie utrzymania dyscypliny na boisku.

Po emocjonującym widowisku, gospodarze z Turynu sięgnęli po zwycięstwo z wynikiem 3-0 nad drużyną Atalanty. Bramki dla Torino zdobyli D. Zapata w 22' i 90' minucie oraz A. Sanabria w 56' minucie. Asysty przy bramkach zaliczył N. Vlašić.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki, dla Torino byli to Karol Linetty w 5' minucie oraz Alessandro Buongiorno w 45' minucie. Z kolei dla Atalanty kartki obejrzał Giorgio Scalvini w 9' minucie oraz Marten de Roon w 75' minucie.

Po emocjonującym spotkaniu, obie drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania w Serie A. Torino zmierzy się z Empoli, Udinese oraz Fiorentiną, natomiast Atalanta zagra kolejno z Rakowem Częstochowa, Salernitaną i Bologną.

To zwycięstwo pozwala Torino utrzymać się w czołówce ligowej tabeli, a kibice już teraz zacierają ręce na kolejne emocje, jakie przyniosą kolejne mecze swojej drużyny.