Spotkanie Torino - Napoli, wynik 3-0

Drużyny Torino i Napoli spotkały się w kolejnym meczu Serie A, który odbył się na Stadio Olimpico Grande Torino. Torino zdominowało to starcie, zakończone wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę to 1-0, a gole padły w drugiej połowie, zapewniając drużynie Torino zasłużone zwycięstwo.

Relacja z meczu piłki nożnej Torino przeciwko Napoli

Dzisiaj miała miejsce emocjonująca potyczka pomiędzy drużynami Torino i Napoli na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino. Mecz odbył się w ramach ligi Serie A, w 19. kolejce, o godzinie 14:00.

Sędzią głównym spotkania był M. Mariani. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców.

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana, jednak to drużyna gospodarzy objęła prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez A. Sanabrię w 43. minucie, po asyście D. Zapaty.

W drugiej połowie drużyna Napoli nie była w stanie odwrócić losów spotkania, a Torino zwiększyło swoją przewagę za sprawą bramek N. Vlašicia w 52. minucie (asysta D. Zapaty) oraz A. Buongiorno w 66. minucie (asysta V. Lazaro), ustalając tym samym wynik meczu na 3-0.

W trakcie meczu padły również żółte kartki dla P. Zielinskiego (Napoli) w 37. minucie oraz Juan Jesusa (Napoli) w 61. minucie. Dodatkowo, czerwoną kartkę obejrzał P. Mazzocchi (Napoli) w 50. minucie.

Następne mecze dla drużyny Torino to spotkania z Genoa, Cagliari i Salernitana, natomiast Napoli zmierzy się z zespołami Salernitana, Fiorentina i Lazio.

Była to niezwykle emocjonująca konfrontacja, która pozostawiła kibiców obu drużyn z wielkimi emocjami i oczekiwaniami na kolejne spotkania w ramach Serie A.